Yazı

Gastro Eko olarak desteğinize ihtiyacımız var

https://kreosus.com/gastroeko

Merhaba Dünyalı!

Gastro Eko güncel haber, özgün yazı ve özel derlemelerin yanı sıra yeşil söyleşilerle gıda ve ekolojiye dair ne varsa bilimin ışığıyla halkı aydınlatmaya, doğru ve nitelikli bilgiyi vermeye çabalıyor.

Toplumu, iklim değişikliğine karşı daha duyarlı olmaya; doğanın her zerresine saygılı olmaya; ormanı, içinde yaşayan sincabı ve toprağın içindeki böceğiyle birlikte korumaya; her türlü kirletici ve yok edici uygulamaya karşı çıkmaya; tarıma, işçiye, tohuma ve gıdaya sahip çıkmaya; doğal kaynakları daha sürdürülebilir olarak kullanmaya çağırıyor. Ancak Gastro Eko’nun da kendini sürdürebilmesi için çok ufak da olsa desteğinize ihtiyacı var.

Gelin “bir” olalım;
doğayı koruma bilincini artırmak için elimizden gelenin en iyisini yapalım!

Nasıl destek olabilirim?

TL olarak destek olmak isteyenler, Evrim Ağacı güvencesiyle kurulan kitlesel fonlama sitesi Kreosus üzerinden; kreosus.com/gastroeko linkine tıklayarak istediği miktarda destekte bulunabilir.

Dolar olarak destek olmak isteyenler ise aşağıdaki linkten Patreon yoluyla yine istediği miktarı belirleyerek destek olabilir: patreon.com/gastroeko

Bununla birlikte bize yazı ve görüş katkısı da yapabilirsiniz.

Sosyal medyada bizi takip etmek, yazılarımızı paylaşmak veya arkadaşlarınıza bizden bahsetmek gibi karınca kararınca her türlü desteğinize açığız.

Desteğiniz olsun ya da olmasın iyi ki varsınız ve söz veriyoruz:

Sizi habersiz bırakmayacağız.

Batuhan Sarıcan
Kurucu-Yayın Yönetmeni

İletişim: info@gastroeko.com

Bir Cevap Yazın